Elektryczny skuter inwalidzki M130 Cena: 9,990 zł

Elektryczny skuter inwalidzki

Inwalidzkie skutery elektryczne stanowią nowoczesne rozwiązanie, zapewniające niepełnosprawnemu lub seniorowi maksymalną niezależność podejmowanych działań. Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają pokonywanie dość długich dystansów, są stabilne (nawet na niezbyt równym podłożu), łatwo się prowadzą, a ich konserwacja nie zajmuje dużo czasu. Warto zainteresować się zakupem takiego skutera inwalidzkiego.

Elektryczny skuter inwalidzki M 130

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Elektryczny skuter inwalidzi model 130 jest napędzany silnikiem o mocy 350V 48V co w połączeniu z litową baterią o pojemności 7.8AH daje wspaniałe osiągi m.in możliwość podjazdu pod kątem 20 stopni a także stopniową regulację prędkości (6km/h, 12km/h, 25km/h). Maksymalny zasięg to 30 km. Maksymalne obciążenie 120kg. Waga skutera 28 kg z baterią.

Składnia skutera. W ten sposób staje się poręczny, mobilny i zajmuje mało miejsca dzięki czemu możemy go przewozić dowolnym środkiem transportu

Elektryczny skuter inwalidzki eFOLDI tylko 17 kg – Cena 10,490 zł

eFOLDI składany skuter elektryczny

eFOLDI to mobilny skuter elektryczny z możliwością składania się do ergonomicznych i niewielkich rozmiarów ułatwiając transport. Najlżejszy na rynku tylko 17kg oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniają najlepsze doznania z użytkowania skutera. eFOLDI jest napędzany silnikiem o mocy 24V 250W umożliwiającym jazdę do przodu jak i w tył. Pojemny akumulator zapewnia długi czas pracy. W zależności od modelu baterii odległość, którą można pokonać na jednym ładowaniu to nawet 22km.

Bezpieczeństwo

eFOLDI to przede wszystkim bezpieczeństwo, które zapewnia trwała konstrukcja oraz system silnych hamulców składający się z hamulca manualnego z blokadą oraz elektronicznie sterowanego hamulca wbudowanego w system kontroli pojazdu.

  • skuter elektryczny eFOLDI to niezawodność

  • eFOLDI jest wytrzymały, stanowi idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagajacych

Zapraszamy do zapozania się z filmem prezentującym mobilny skuter elektryczny eFOLDI

eFoldi jest poręczny, bez problemu można go transportować w bagażniku samochodu osobowego. W kilku prostych ruchach możemy rozłożyć go tak aby był w pełni funkcjonalny. Kilka kroków dzieli nas od możliwości używania go po złożeniu. Gdy będziemy chcieli przespacerować się po pięknej okolicy,  nie stanowi to żadnego problemu. eFoldi możemy złożyć do formatu podręcznego bagażu na kółkach.