Elektryczny skuter inwalidzki eFOLDI2019-07-12T17:16:53+02:00

Elektryczny skuter inwalidzki eFOLDI tylko 17 kg – było 10,990 zł Promocja 9,500 zł

eFOLDI składany skuter elektryczny

eFOLDI to mobilny skuter elektryczny z możliwością składania się do ergonomicznych i niewielkich rozmiarów ułatwiając transport. Najlżejszy na rynku tylko 17kg oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniają najlepsze doznania z użytkowania skutera. eFOLDI jest napędzany silnikiem o mocy 24V 250W umożliwiającym jazdę do przodu jak i w tył. Pojemny akumulator zapewnia długi czas pracy. W zależności od modelu baterii odległość, którą można pokonać na jednym ładowaniu to nawet 22km.

Bezpieczeństwo

eFOLDI to przede wszystkim bezpieczeństwo, które zapewnia trwała konstrukcja oraz system silnych hamulców składający się z hamulca manualnego z blokadą oraz elektronicznie sterowanego hamulca wbudowanego w system kontroli pojazdu.

  • skuter elektryczny eFOLDI to niezawodność

  • eFOLDI jest wytrzymały, stanowi idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagajacych

Zapraszamy do zapozania się z filmem prezentującym mobilny skuter elektryczny eFOLDI

eFoldi jest poręczny, bez problemu można go transportować w bagażniku samochodu osobowego. W kilku prostych ruchach możemy rozłożyć go tak aby był w pełni funkcjonalny. Kilka kroków dzieli nas od możliwości używania go po złożeniu. Gdy będziemy chcieli przespacerować się po pięknej okolicy,  nie stanowi to żadnego problemu. eFoldi możemy złożyć do formatu podręcznego bagażu na kółkach.

Zapraszamy także na stronę dedykowaną dla skuter efoldi po więcej szczegółów

Call Now ButtonZadzwoń i dowiedz się więcej

POMOŻEMY DOPASOWAĆ ODPOWIEDNI WÓZEK